3 راه برای استفاده از تندکرهای جادویی اوریفلیم

تندکر یکی از معروف ترین محصولات اوریف لیم است که سالانه فروشی بیش از یک میلیون دارد. و ما می توانیم ببینیم که چرا! با یک فرمول عالی و مغذی کاربردهای بی پایان دارد. در اینجا برخی از این کاربردها را معرفی می‌کنیم!

1. چهره
تندرکر برای استفاده بر روی لب و صورت شما عالیست. موم زنبور عسل به محافظت و تغذیه لب های شما و افزایش نرمی پوست کمک می کند. ویتامین E خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و پوست شما را مرطوب می کند.

می توانید از آن در هر ناحیه از صورت خود استفاده کنید، اما ما به خصوص دوست داریم که آن را در خشک ترین مناطق مانند لب، بال بینی یا بینی خود در زمستان بمالید. حتی می توانید از آن برای ثابت کردن ابرو استفاده کنید.

2. بدن
تندکر با فرمول بی نظیر و ترکیبات طبیعی ساخته شده است که بطور خاص برای آبرسانی، محافظت و تغذیه پوستهای خشک و زبر انتخاب می‌شود. بنابراین، از آن می توانید برای قسمت هایی از خشک پوست روی بدن استفاده کنید و از تاثیر آن شگفت زده شوید. می توانید از آن برای اطراف ناخن و دست و آرنج استفاده کنید. همچنین برای پاشنه پای شما هم بسیار کار ساز است!

3. همراه با آرایش
با مخلوط کردن Tender Care با هر رنگ دلخواه خود. آن را به سایه چشم، کرم پودری و رژ لب تبدیل کنید. فوق العاده آسان و سرگرم کننده!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ساخته شده است.