چگونه یک زیرساخت آرایش بی عیب و نقص داشته باشیم

Top VideoTutorialflawless foundation

زیر ساخت آرایش یکی از نکات مهمی است که شما هنگام آرایش به آن توجه کنید. این به شما کمک می کند تا با کمی تلاش اضافی، زیبایی بسیار زیبایی به وجود آورید. بنابراین ، چگونه این کار را انجام می دهید؟ برای یادگیری 3 ترفند عالی این فیلم کوتاه را تماشا کنید!

1. روغن
استفاده از روغن یک احساس تازگی به پوست شما می دهد. برای مرطوب کردن صورت خود با یک روغن سبک صورت شروع کنید. آن را بین انگشتان خود گرم کنید، و سپس آن را به آرامی ماساژ دهید و به پوست خود بزنید. همچنین رطوبت اضافی را فراهم می کند و به هر پایه ای آسان تر می آمیزد.

2. پرایمر
برای پایان آرایش فوق العاده صاف، توصیه می کنیم از پرایمر استفاده کنید. با پر کردن خطوط ریز و صاف کردن منافذ ، پوست شما را برای آرایش آماده می کند. با استفاده از نوک انگشتان، پرایمر را روی پوست خود بکشید. فقط بخاطر داشته باشید نباید زیاد استفاده کنید یه قطره کوچک به اندازه کشمش کافی است.

3. کرم پودر
در آخر، کرم پودر خود را با زربه زدن مقدار کمی روی گونه ها، پیشانی، چانه و پل بینی خود بمالید. سپس از یک برس استفاده کنید تا به آرامی پوشش را بپوشانید. برای مناطقی که نیاز به پوشش سنگین تری دارند ، از یک اسفنج زیبایی مرطوب استفاده کنید تا کرم پودر را مخلوط کرده و آکنه، لکه های قرمز یا نقاط تیره را زیر چشم خود بپوشانید.

و حالا شما یک زیرساخت آرایش بی عیب و نقص آماده آرایش دارید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ساخته شده است.

preloader