راهنمای ما برای ماسک های صورت

TOP

راهنمای ما برای ماسک های صورت!
تعداد زیادی ماسک برای انتخاب وجود دارد و ما همه آنها را دوست داریم! با این وجود ، دانستن اینکه کدام نوع برای نگرانی در پوست شما بهتر است ، دشوار است. به همین دلیل ما یک راهنمای کوچک برای کمک به شما در راه خود ایجاد کرده ایم!

ژل
ماسک ژل! در مورد استفاده از ماسک ژل سرد چیز آرامش بخش وجود دارد. ماسک های ژل برای اکثر انواع پوست بسیار عالی هستند و برای پوست بسیار عالی هستند که پس از یک هفته پرخاشگرانه یا شبهای دیررس کمی کسل کننده به نظر می رسند! آنها غالباً دارای بافتی سبک ، آبدار و خنک کننده هستند که باعث بهبود درخشندگی ، هیدراتاسیون می شود و باعث می شود پوست ما پوسته و تازه به نظر برسد.

خشت
ماسک های خشت یک راز زیبایی قرن برای تمیز کردن و پاکسازی پوست است. آنها حتی در مصر باستان مورد استفاده قرار می گرفتند ، بنابراین قطعاً می توانید بگویید که آنها مورد آزمایش و آزمایش قرار گرفته اند! آنها به پاکسازی پوست و از بین بردن کثیفی ، روغن و ناخالصی ها کمک می کنند ، بنابراین اگر پوست چربی یا آکنه دارید ، فوق العاده هستند! به عنوان یک امتیاز ، آنها اغلب حاوی مواد آبرساننده و مواد معدنی هستند که برای سایر انواع پوست نیز مفید هستند.

کرم ماسک
ماسک های کرم وقتی که پوست ما به درمان احتیاج دارد ، یک روش کلاسیک محسوب می شود. ماسک های کرم مرطوب کننده و تهویه عمیق ، پر از روغن های مفید و مواد اتصال دهنده به رطوبت هستند که باعث می شود آنها به ویژه برای پوست های خشک مفید باشند.

ورقه ای
ماسک های ورقه ای یکی از بزرگترین روندهای مراقبت از پوست سال 2018 بود و هنوز هم قوی پیش می روند! آنها در اصل ورقه های کوچکی از پارچه هستند که در سرم ها خیس شده اند ، که با مواد مغذی و مواد فعال بسته شده اند و همه چیز را از خاصیت ارتجاعی و صافی گرفته تا هیدراتاسیون و درخشندگی بهبود می بخشد. و بهترین قسمت – لازم نیست آنها را شستشو دهید ، بنابراین عالی است که آیا شما در هواپیما هستید ، در یک استخر یا حمام خود هستید.

شبانه
وقتی پوست شما نیاز به تغذیه شدید دارد ، ماسک یک شبه بهترین دوست شما است. آنها مرطوب کننده های قدرتمندی هستند سرشار از مواد معدنی مانند اسیدهای چرب ضروری ، اسید هیالورونیک و کره های تغذیه کننده ، و به گونه‌ای طراحی شده اند که پس از روال معمول شما مورد استفاده قرار گیرد. بهترین قسمت – نیازی به شستشو نیست ، بنابراین شما به دنبال استراحت ، درخشان و آماده رفتن هستید بیدار می شوید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ساخته شده است.

preloader